DJ/ Wodzirej

Zaufało nam już wielu...

   Jesteśmy ekipą ze Śląska, ale możemy dojechać do każdego zakątka Polski i nie tylko!!  Organizując wesele postaw na zawodowców

Nasza oferta muzyczna obejmuje oprawę muzyczną wszelkiego rodzaju imprez. Posiadamy  zróżnicowaną bardzo bogatą bibliotekę utworów, począwszy od ponadczasowych przebojów lat 60’, 70’oraz 80’i 90’ ubiegłego stulecia, aż po hity współczesne polskich i zagranicznych wykonawców.

Zapewniamy kompleksową oprawę muzyczną imprez, pełną konferansjerkę, zabawy, konkursy, oczepiny,
toasty, bloki tematyczne wykonywane w dopasowanych do nich kostiumach, także bloki muzyki biesiadnej itp.
Prowadząc imprezę, zarażamy dobrą energią,  humorem  i staramy się utrzymywać  aktywny kontakt z publicznością. 

Wyróżnia nas jakość prowadzenia uroczystości weselnej na najwyższym poziomie - z pomysłem, taktem i to za rozsądną cenę. Cena uzależniona jest od terminu imprezy, miejscowości, godzin itp.

Co nas wyróżnia ???

Jesteśmy profesjonalnymi wokalistami, z ogromnym ponad 15 letnim doświadczeniem scenicznym. Nasz Dj Marcin to również zawodowy muzyk  grający z prędkością światła  na akordeonie guzikowym - a to elementy odróżniające nas od większości Dj'ów. To złoty środek pomiędzy zespołem, a "zwykłym" Dj'em.

Show akordeonowe jakie prezentuje nasz Dj-akordeonista  „na żywo”podczas  przyjęcia czy eventu to gratka nie tylko dla miłośników tego instrumentu ale również dla innych uczestników imprezy, ponieważ wykonywane są w sposób błyskotliwy hity muzyki klasycznej, czy muzyki rozrywkowej takie jak np.Czardasz .Montiego czy Tico-Tico z wykorzystaniem autorskich podkładów skomponowanych z wykorzystaniem nowoczesnych brzmień i styli.

"Błogosławieństwo" Pary młodej w domu oraz wyprowadzenie z muzyka to w niektórych regionach Polski utarta tradycja, dla nas nie stanowi to żadnego problemu, gdyż w odróżnieniu od innych DJ-ów możemy oprawić muzycznie ten element wesela, korzystając z elektronicznego akordeonu który brzmi jak cały zespół nadając tej chwili niepowtarzalny klimat.

Na życzenie klienta, uroczystości okolicznościowe oraz weselne, w zależności od sytuacji, doprawiamy szczyptą muzyki biesiadnej przy akompaniamencie akordeonu,  i tamburyna.
W trakcie imprezy nie organizujemy niesmacznych czy wyuzdanych zabaw.
Korzystamy z bogatego doświadczenia zdobytego przez lata, grając w różnych zespołach jako muzycy i wokaliści.
Staramy się również być zawsze otwarci na Państwa sugestie...

Posiadamy w ofercie kilka zróżnicowanych pakietów:

Ekonomiczny (niskobudżetowy): (Ceny od 2700 zł)

 • Kompleksowa obsługa wesela przez dwie osoby : DJ +wodzirej
 • Długość oprawy muzycznej 10 godzin z możliwością przedłużenia 
 • Profesjonalne (minimalne) sceniczne oświetlenie ( 2 głowy ruchome ) 
 • Profesjonalne nagłośnienie 
 • Muzyka dopasowana do Waszych potrzeb
 • Dojazd do 30 km GRATIS 

Podstawowy: Dj & Live ACT (ceny od 3700zł)

 • Kompleksowa obsługa wesela przez dwie osoby : DJ i + wodzirej + live ACT
 • Długość oprawy muzycznej 12 godzin z możliwością przedłużenia 
 • Wybrane utwory lub sety muzyczne śpiewane „na żywo” przez prowadzących.
 • Toasty oraz „sto lat” wykonywane „na żywo”
 • Biesiada przy stołach -(na życzenie pary młodej po uprzednim uzgodnieniu)
 • Show akordeonowe z wykorzystaniem akordeonu cyfrowego. 
 • Profesjonalne rozbudowane sceniczne oświetlenie 
 • Profesjonalna wytwornica dymu 
 • Profesjonalne nagłośnienie 
 • Muzyka dopasowana do Waszych potrzeb.
 • Dojazd do 60 km GRATIS 

Istnieje możliwość rozbudowania pakietów o następujące elementy:

 • "Błogosławieństwo" Pary młodej w domu z  uroczystym  wyprowadzeniem przy akompaniamencie akordeonu cyfrowego.
 • Saksofon -dodatkowa osoba grająca na saksofonie podczas wesela w wybranych setach muzycznych

Dodatkowe elementy scenografii takie jak:

 • Ciężki dym, czy fontanny iskier do pierwszego tańca.

Zapytaj o szczegóły i dostępność terminu, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę:-)

Nasi prowadzący:

Emila latino

Emilka

Wodzirej / konferansjer / wokalistka
Doświadczenie i obycie jako wodzirej zdobywała przez wiele lat grając na weselach, poprawinach, urodzinach oraz w klubach dyskotekowych. Jej przepis na niezapomniane wesele to nie tylko taneczna muzyka czy ciekawe oczepiny ale też zabawy i tańce animacyjne, które prowadzi przez całą noc. Kapelusze, peruki to jedynie część atrakcji, z których mogą skorzystać wszyscy goście. Emilka to niezwykle zdolna wokalistka o niepowtarzalnym oryginalnym, pięknym, aksamitnym brzmieniu głosu. Świetnie operuje głosem dopasowując go do najróżniejszych tonacji. Bogata przeszłość muzyczna. W imprezy wprowadza ogromne pokłady pozytywnej energii i zapału do działania. Wodzirej jednak to nie tylko zabawa, jest to również osoba, która dba aby para młoda nie musiała martwić się o przebieg zaplanowanej imprezy. Jest łącznikiem między państwem młodym a obsługą sali i gośćmi. Chodzi przede wszystkim o to aby każdy w tą noc mógł w stu procentach oddać się tylko zabawie i fajnym przeżyciom.
Marcin dj

Marcin

Dj / konferansjer / wokalista / akordeonista
Dj, konferansjer, utalentowany klawiszowiec, akordeonista, organista, wokalista, aranżer i dźwiękowiec, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie akordeonu, laureat kilku międzywojewódzkich i ogólnopolskich konkursów akordeonowych, udział w kilku projektach muzycznych i zespołach rozrywkowych,. Człowiek z ponad 15 letnim doświadczeniem, który rozkręci nawet zawody szachowe i wieczór Netflixa wśród znajomych, a także poprowadzi najpiękniejsze wesele na którym się znaleźliście. Znajomość repertuaru oraz piosenek które rozkręcają każdą imprezę i nadają kolorytm każdemu wydarzeniu, wpływają na pozytywny rozdźwięk każdej imprezy, a także pozytywną atmosferę. Każda impreza z jego udziałem z pewnością zapadnie w Waszej pamięci oraz Waszych gości i będzie nieodłącznym obiektem wspomnień podczas niejednego wspólnego wieczoru wśród bliskich.