O nas

Zaufało nam już wielu...

   Jesteśmy zespołem ze Śląska, ale możemy dojechać do każdego zakątka Polski i nie tylko!! W zespole wystepują zawodowi muzycy z bardzo wysokimi umiejętnościami instrumentalnymi i wokalnymi. Dzięki temu, że zatrudniamy najlepszych jesteśmy w stanie wykonać utwory, ktorych inne zespoły muzyczne nie są w stanie wykonać wokalnie, instrumentalnie i sprzętowo. Organizując wesele postaw na zawodowców

Nasza oferta muzyczna obejmuje oprawę muzyczną wszelkiego rodzaju imprez. Posiadamy zróżnicowany repertuar począwszy od ponadczasowych przebojów lat 60’, 70’oraz 80’i 90’ ubiegłego stulecia, aż po hity współczesne polskich i zagranicznych wykonawców.
Zespół porusza się w takich gatunkach muzycznych, jak: dance, disco, disco polo, pop, rock, reggae, country, biesiada.

Zapewniamy kompleksową oprawę muzyczną imprez, pełną konferansjerkę, zabawy, konkursy, oczepiny,
toasty, bloki tematyczne wykonywane w dopasowanych do nich kostiumach, także bloki muzyki biesiadnej itp.
Wykonując utwory dbamy o każdy detal, zachowując przy tym dobrą energię,  spontaniczność i aktywny kontakt z publicznością. 

Na życzenie klienta możemy urozmaicić imprezę przez wprowadzenie wspólnego śpiewania
lub indywidualnego poszczególnych gości, którym dajemy do dyspozycji ekran i podkłady karaoke.
Uroczystości okolicznościowe oraz weselne, w zależności od sytuacji, doprawiamy szczyptą muzyki biesiadnej przy akompaniamencie akordeonu, gitary, saksofonu i tamburyna.
W trakcie imprezy nie organizujemy niesmacznych czy wyuzdanych zabaw.
Korzystamy z bogatego doświadczenia zdobytego przez lata w tej dziedzinie.
Na życzenie jesteśmy gotowi zaprezentować tylko sprawdzone rozwiązania.
Staramy się również być zawsze otwarci na Państwa sugestie...
Prowadzimy imprezę w sposób nieszablonowy, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i rzetelnie.

Zespół Jamajka występuje w różnych konfiguracjach:

  • Pierwsza - ekonomiczna (niskobudżetowa): 
    2 osoby: tj klawiszowiec-akordeonista z wokalem i wokalistka,
    3 osoby tj. klawiszowiec-akordeonista z wokalem, wokalistka i śpiewający saksofonista.

  • Druga -VIP:

4-osoby tj. klawiszowiec-akordeonista z wokalem, wokalistka, saksofonista i gitarzysta.

5 - osób tj:  klawiszowiec-akordeonista z wokalem, wokalistka, saksofonista,  gitarzysta oraz perkusista.

Nasz pełny skład:

zespół jamajka emilka

Emilka

Główny wokal zespołu oraz prowadzenie
Młoda, niezwykle zdolna wokalistka o niepowtarzalnym oryginalnym, pięknym, aksamitnym brzmieniu głosu. Świetnie operuje głosem dopasowując go do najróżniejszych tonacji. Bogata przeszłość muzyczna. Uwielbia śpiewać od najmłodszych lat. Laureatka festiwalu dla młodych piosenkarzy. Brała również udział w programie Idol i Szansa na Sukces. Wprowadza do zespołu ogromne pokłady pozytywnej energii i zapału do działania. Na co dzień niepozorna, wesoła i zawsze uśmiechnięta zwykła dziewczyna, która na scenie zmienia się w demona muzyki. Umiejętności wokalne oraz wielka charyzma sprawiają, że wykonywane przez Emilkę utwory nie uchodzą uwadze słuchaczy i na długo pozostają w ich pamięci.
zespół muzyczny jamajka marcin

Marcin

wokal, instrumenty klawiszowe, akordeon oraz prowadzenie
Utalentowany klawiszowiec, akordeonista, organista, wokalista, aranżer i dźwiękowiec, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie akordeonu, laureat kilku międzywojewódzkich i ogólnopolskich konkursów akordeonowych, udział w kilku projektach muzycznych i zespołach rozrywkowych, przeszkolony w tematyce liturgicznej oprawy muzycznej w kościele-czynny organista. Współtwórca i wykonawca edukacyjnych przedstawień teatralno-muzycznych dla dzieci szkół podstawowych. W ostatnich latach wraz z zespołem współuczestniczył w obsłudze takich imprez jak: - Obsługa "Balu mistrzów sportu" w hotelu Victoria (relacja w TV Polsat) - Sylwester w hotelu "Jan III Sobieski" w Warszawie - Bal dla firmy Tchibo w hotelu Marriott"w Warszawie - Bal dla firmy Johnson and Johnson w hotelu "Sheraton" w Warszawie z udziałem zespołu BAJM - Bal dla firmy Zepter w hotelu "Gołębiewski" w Mikołajkach z udziałem PIOTRA GĄSOWSKIEGO - Bal jubileuszowy dla właściciela gazety Wprost pana Króla w hotelu Marriott" z udziałem m.in MARYLI RODOWICZ -Dwie trasy koncertowe po 20 imprez plenerowych z cyklu "Bursztynowa Gospoda" granych dla firmy piwowarskiej Warka - Impreza w hotelu "Jawor" w towarzystwie GRUPY MOZARTA - Imprezy plenerowe "Champions Leaque" w charakterze supportu takich gwiazd jak The Animals, T-LOVE, Kayah, Elektryczne Gitary itp
zespół na wesele Jacek

Jacek

wokal,saksofon
Doświadczony saksofonista, związany z muzyką od urodzenia. Już jako uczeń szkoły podstawowej i średniej był członkiem Orkiestry Dętej przy Zakładach Chemicznych „Strem” w Dąbrowie Górniczej, grał na saksofonie i klarnecie.Urodzony muzyk, absolwent szkoły muzycznej, członek kilku zespołów, brał udział w wielu okolicznościowych występach muzycznych. Od 2000r. Instruktor muzyki w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej. Poza tym, wraz z innymi instruktorami tworzy zespół folklorystyczny „Swojaki”, działający pod patronatem Pałacu Kultury Zagłębia, wraz z którym koncertuje na benefisach, festynach, biesiadach...ięci.
zespół na wesele piotrek

Grzesiu

Gitara, instrumenty perkusyjne
Pasjonat gitary, posiada wykształcenie muzyczne. Grzesiu to bardzo uniwersalny gitarzysta, o szczególnym zmyśle muzycznym i doskonałym słuchu, dzięki któremu posiada łatwość łączenia różnych - czasem bardzo odmiennych - stylów muzycznych. Żadna gitara mu nie straszna, jednak najczęściej i najchętniej gra na gitarach: elektrycznej i akustycznej. Oprócz gitary grzesiu świetnie sobie radzi również na instrumentach perkusyjnych. Ceni sobie jakość. Wymaga od innych, ale najbardziej od siebie!
zespół na wesele śląsk henio

Henio

instrumenty perkusyjne
Niezwykle doświadczony „fachowiec” w dziedzinie metrum i równego rytmu, działąjący na rynku polskim i zagranicznym. Absolwent Wyższej Szkoły Muzycznej w Katowicach na wydziale jazzu. Od 1982-1987 członek orkiestry rozrywkowej polskiega Radia i TV. Ma w dorobku udział w festiwalach w Zielonej Górze, Opolu i w Sopocie. W latach 1985-2008 zwiedził prawie całą kule ziemską, grając na luksusowych statkach pasażerskich. Od 2009 roku związany z orkiestrą Big Silesian Band. Współpracował z artystami uznanej rangi polskiej sceny rozrywkowej takimi jak; Zbigniew Wodecki, Ewa Bem, Krzysztof Kiljiański, Rudi Schuberth, Grażyna Łobaszewska, Ewa Uryga, Andrzej Dąbrowski , Alicja Majewska, Krzysztof Krawczyk, Krystyna Prońko. Granie na perkusji to nie tylko jego praca, ale przede wszystkim pasja i zamiłowanie! Rhumby, cha-che i skomplikowane podziały jazzowe potrafi wystukać nawet na talerzach, siedząc przy stole. Wirtuoz perkusji i profesjonalista w każdym calu, niezastąpiony na każdej uroczystości.