Zespół muzyczny

Ponad 15 lat doświadczenia + zawodowi muzycy = zespół na najwyższym poziomie

 Jesteśmy zespołem z Górnego Śląska, ale możemy dojechać do każdego zakątka Polski i nie tylko!!  

Nasza oferta muzyczna obejmuje oprawę muzyczną wszelkiego rodzaju imprez. Posiadamy  zróżnicowaną bardzo bogaty repertuar w którego skład wchodzą  utwory, począwszy od ponadczasowych przebojów lat 60’, 70’oraz 80’i 90’ ubiegłego stulecia, aż po hity współczesne polskich i zagranicznych wykonawców

Wykonując utwory dbamy o każdy detal, zachowując przy tym dobrą energię, spontaniczność i aktywny kontakt z publicznością. Za naszą sprawą można delektować się przebojami polskiej muzyki rozrywkowej uzupełnionej o liczne utwory z zagranicy.

Na życzenie klienta możemy urozmaicić imprezę przez wprowadzenie wspólnego śpiewania lub indywidualnego poszczególnych gości, którym dajemy do dyspozycji ekran i podkłady karaoke.

Uroczystości okolicznościowe oraz weselne, w zależności od sytuacji, doprawiamy szczyptą muzyki biesiadnej przy akompaniamencie akordeonu, saksofonu, gitary i tamburyna.

W trakcie imprezy nie organizujemy niesmacznych czy wyuzdanych zabaw. Korzystamy z bogatego doświadczenia zdobytego przez lata w tej dziedzinie. Na życzenie jesteśmy gotowi zaprezentować tylko sprawdzone rozwiązania. Staramy się również być zawsze otwarci na Państwa sugestie... Prowadzimy imprezę w sposób nieszablonowy, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i rzetelnie.

Posiadamy własny transport, wysokiej klasy nagłośnienie, oświetlenie, oraz instrumenty muzyczne co obecnie jest podstawą udanej imprezy

Występujemy w różnych składach:

  • 2 osobowy  ekonomiczny (niskobudżetowy): 
     tj. klawiszowiec-akordeonista z wokalem,  wokalistka
  •  3-osobowym tj. klawiszowiec-akordeonista z wokalem,  wokalistka i saksofonista(lub gitarzysta)
  •  4-osobowym tj. klawiszowiec-akordeonista z wokalem,  wokalistka, saksofonista-wokalista i gitarzysta
  • 5-osobowy tj. klawiszowiec-akordeonista z wokalem, wokalistka, saksofonista-wokalista, gitarzysta i perkusista

Nasz skład:

zespół jamajka emilka

Emilka

Wodzirej/ konferansjer/wokalistka
Młoda, niezwykle zdolna wokalistka o niepowtarzalnym oryginalnym, pięknym, aksamitnym brzmieniu głosu. Świetnie operuje głosem dopasowując go do najróżniejszych tonacji. Bogata przeszłość muzyczna. Uwielbia śpiewać od najmłodszych lat. Laureatka festiwalu dla młodych piosenkarzy. Brała również udział w programie Idol i Szansa na Sukces. Wprowadza do zespołu ogromne pokłady pozytywnej energii i zapału do działania. Na co dzień niepozorna, wesoła i zawsze uśmiechnięta zwykła dziewczyna, która na scenie zmienia się w demona muzyki. Umiejętności wokalne oraz wielka charyzma sprawiają, że wykonywane przez Emilkę utwory nie uchodzą uwadze słuchaczy i na długo pozostają w ich pamięci.
zespół muzyczny jamajka marcin

Marcin

Dj / konferansjer/wokalista/akordeonista
Utalentowany klawiszowiec, akordeonista, organista, wokalista, aranżer i dźwiękowiec, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie akordeonu, laureat kilku międzywojewódzkich i ogólnopolskich konkursów akordeonowych, udział w kilku projektach muzycznych i zespołach rozrywkowych, przeszkolony w tematyce liturgicznej oprawy muzycznej w kościele-czynny organista. Współtwórca i wykonawca edukacyjnych przedstawień teatralno-muzycznych dla dzieci szkół podstawowych. W ostatnich latach wraz z zespołem współuczestniczył w obsłudze takich imprez jak: - Obsługa "Balu mistrzów sportu" w hotelu Victoria (relacja w TV Polsat) - Sylwester w hotelu "Jan III Sobieski" w Warszawie - Bal dla firmy Tchibo w hotelu Marriott"w Warszawie - Bal dla firmy Johnson and Johnson w hotelu "Sheraton" w Warszawie z udziałem zespołu BAJM - Bal dla firmy Zepter w hotelu "Gołębiewski" w Mikołajkach z udziałem PIOTRA GĄSOWSKIEGO - Bal jubileuszowy dla właściciela gazety Wprost pana Króla w hotelu Marriott" z udziałem m.in MARYLI RODOWICZ -Dwie trasy koncertowe po 20 imprez plenerowych z cyklu "Bursztynowa Gospoda" granych dla firmy piwowarskiej Warka - Impreza w hotelu "Jawor" w towarzystwie GRUPY MOZARTA - Imprezy plenerowe "Champions Leaque" w charakterze supportu takich gwiazd jak The Animals, T-LOVE, Kayah, Elektryczne Gitary itp
273302097_2271205169712921_1007739305951028200_n

Kamil

Saksofon / wokalista
Doświadczony saksofonista i klarnecista związany z muzyką od urodzenia. Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie klarnetu i saksofonu Nauczyciel w klasie saksofonu w szkole muzycznej I stopnia.
MATEUSZ gitarowy na strone

Mateusz

Gitarzysta /aranżer/ kompozytor
Pasjonat gitary, Mateusz to bardzo uniwersalny gitarzysta, o szczególnym zmyśle muzycznym i doskonałym słuchu, dzięki któremu  posiada  łatwość łączenia różnych - czasem bardzo odmiennych - stylów muzycznych. Żadna gitara mu nie straszna, jednak najczęściej i najchętniej gra na gitarach: elektrycznej i akustycznej.  Nie jest mu obca również gitara klasyczna, z którą zaczynał swoją muzyczną przygodę i którą darzy szczególnym sentymentem. Ceni sobie jakość. Wymaga od innych, ale najbardziej od siebie.
zespół na wesele śląsk henio

Heniu

Perkusista
Niezwykle doświadczony „fachowiec” w dziedzinie metrum i równego rytmu, działąjący na rynku polskim i zagranicznym. Absolwent Wyższej Szkoły Muzycznej w Katowicach na wydziale jazzu. Od 1982-1987 członek orkiestry rozrywkowej polskiega Radia i TV. 
Ma w dorobku udział w festiwalach w Zielonej Górze, Opolu iw Sopocie. W latach 1985-2008 zwiedził prawie całą kule ziemską, grając na luksusowych statkach pasażerskich. Od 2009 roku związany z orkiestrą Big Silesian Band. Współpracował z artystami uznanej rangi polskiej sceny rozrywkowej takimi jak; Zbigniew Wodecki, Ewa Bem, Krzysztof Kiljiański, Rudi Schuberth, Grażyna Łobaszewska, Ewa Uryga, Andrzej Dąbrowski , Alicja Majewska, Krzysztof Krawczyk, Krystyna Prońko. Granie na perkusji to nie tylko jego praca, ale przede wszystkim pasja i zamiłowanie! Rhumby, cha-che i skomplikowane podziały jazzowe potrafi wystukać nawet na talerzach, siedząc przy stole. Wirtuoz perkusji i profesjonalista w każdym calu, niezastąpiony na każdej uroczystości.