Wesele na rockowo

Najlepszy zespół na wesele okładka płyty aktualna 2
[zoomsounds id="single-playlist-copy"]

Share It/contact

Baw się przy gitarowej muzyce

Dla wszystkich pasjonatów muzyki rockowej, popowej mamy specjalną propozycję. Noc z muzyką gitarową zaspokoi gusta wszystkich pasjonatów ostrej muzyki rockowej  jak również fanów dobrej sprawdzonej muzyki z lat 70, 80 i 90. Przy dźwiękach takich zespołów jak: Dżem, Lady pank, Lombard, Video, Kukiz czy Piersi i wielu innych, nikt nie będzie się nudził.

Topowe : Dżem, Lady Pank, D.Podsiadło,…
Klasyczny rock: Ira, Lombard, Maanam, Doda, Budka Suflera, Big cyc …
Solo gitarowe: Carlos Santana, Gary Moor…

Dostępne bloki tematyczne

W naszej ofercie dostępne są także bloki tematyczne, w trakcie których zespół zabiera ludzi na góralskie wesele lub nawet na Jamajkę

W tym bloku przebrany zespół angażuje gości do śpiewu i tańców w góralskich rytmach. Pojawiają się zarówno klasyczne zasiali Górale jak i zagrane z werwą BO JO CIE KOCHOM

Blok Jamajka 

Organizujemy tańce integracyjne do których zapraszany jest każdy z gości weselnych. Doskonała zabawa a przy okazji integracja dwóch rodzin - od strony Pani młodej oraz Pana młodego. 

Opinia:

Dziękujemy! Jesteście niesamowici!! Uczyniliście, że dzień naszego ślubu byl jednym z najpiękniejszych dni w naszym życiu...  Goście zachwyceni!! Młodsi i starsi bawili sie do białego rana. Lepszej, weselszej, wspanialszej kapeli jeszcze nie widzieliśmy, polecamy z calego serca, nie ma się nad czym zastanawiać! Pani Emilia po prostu cudowna !! Muzyka, zabawy rewelacja!! Nikt sie nie nudził !! Polecam z całego serca!! Lepiej trafić nie mogliśmy !!

Jola Rajczuk

Posłuchaj także: