certyfikat wzk.jpg
dyplom.jpg

 

 

Emilka

Główny wokal zespołu,

oraz prowadzenie

 

Emila prof

 

     

    Młoda, niezwykle zdolna wokalistka o niepowtarzalnym oryginalnym, pięknym, aksamitnym brzmieniu głosu. Świetnie operuje głosem dopasowując go do najróżniejszych tonacji. Bogata przeszłość muzyczna. Uwielbia śpiewać od najmłodszych lat. Laureatka festiwalu dla młodych piosenkarzy. Brała również udział w programie Idol i Szansa na Sukces.

Wprowadza do zespołu ogromne pokłady pozytywnej energii i zapału do działania. Na co dzień niepozorna, wesoła i zawsze uśmiechnięta zwykła dziewczyna, która na scenie zmienia się w demona muzyki. Umiejętności wokalne oraz wielka charyzma sprawiają, że wykonywane przez Emilkę utwory nie uchodzą uwadze słuchaczy i na długo pozostają w ich pamięci. 

 

 

Marcin

wokal, instrumenty klawiszowe, akordeon oraz prowadzenie

 

Marcin

   

   Utalentowany klawiszowiec, akordeonista, organista, wokalista, aranżer i dźwiękowiec, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie akordeonu, laureat  kilku międzywojewódzkich i ogólnopolskich konkursów akordeonowych, udział w kilku projektach muzycznych i zespołach rozrywkowych, przeszkolony w tematyce liturgicznej oprawy muzycznej w kościele-czynny organista. Współtwórca i wykonawca edukacyjnych przedstawień teatralno-muzycznych dla dzieci szkół podstawowych.

 W ostatnich latach wraz z zespołem współuczestniczył w obsłudze takich imprez jak:

- Obsługa "Balu mistrzów sportu" w hotelu Victoria (relacja w TV Polsat)

- Sylwester w hotelu "Jan III Sobieski" w Warszawie

- Bal dla firmy Tchibo w hotelu Marriott"w Warszawie

- Bal dla firmy Johnson and Johnson w hotelu "Sheraton" w Warszawie z udziałem zespołu        BAJM

- Bal dla firmy Zepter w hotelu "Gołębiewski" w Mikołajkach z udziałem PIOTRA GĄSOWSKIEGO

- Bal jubileuszowy dla właściciela gazety Wprost pana Króla w hotelu Marriott" z udziałem m.in MARYLI RODOWICZ

-Dwie trasy koncertowe po 20 imprez plenerowych z cyklu "Bursztynowa Gospoda" granych dla firmy piwowarskiej Warka

- Impreza w hotelu "Jawor" w towarzystwie GRUPY MOZARTA

- Imprezy plenerowe "Champions Leaque" w charakterze supportu takich gwiazd jak The Animals, T-LOVE, Kayah, Elektryczne Gitary itp

 

 

 

Jacek

Saksofon, wokal

 

Jacek z saxem

 

Doświadczony saksofonista, związany z muzyką od urodzenia. Już jako uczeń szkoły podstawowej i średniej był członkiem Orkiestry Dętej przy Zakładach Chemicznych „Strem” w Dąbrowie Górniczej, grał na saksofonie i klarnecie.

Urodzony muzyk, absolwent szkoły muzycznej, członek kilku zespołów, brał udział w wielu okolicznościowych występach muzycznych. Od 2000r. Instruktor muzyki w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej. Poza tym, wraz z innymi instruktorami tworzy zespół folklorystyczny „Swojaki”, działający pod patronatem Pałacu Kultury Zagłębia, wraz z którym koncertuje na benefisach, festynach, biesiadach...

 

 

 

Piotrek

Gitara solowa i akustyczna

 

 

 

       Pasjonat gitary, posiada wykształcenie muzyczne.  Piotrek to bardzo uniwersalny gitarzysta, o szczególnym zmyśle muzycznym i doskonałym słuchu, dzięki któremu  posiada  łatwość łączenia różnych - czasem bardzo odmiennych - stylów muzycznych. Żadna gitara mu nie straszna, jednak najczęściej i najchętniej gra na gitarach: elektrycznej i akustycznej.  Nie jest mu obca również gitara basowa oraz klasyczna, z którą zaczynał swoją muzyczną przygodę i którą darzy szczególnym sentymentem. Ceni sobie jakość. Wymaga od innych, ale najbardziej od siebie!


 

 

(opcjonalnie) 

Henio

Instrumenty perkusyjne

 

heniu solo

     

     Niezwykle doświadczony  „fachowiec” w dziedzinie  metrum i równego rytmu, działąjący na rynku polskim i zagranicznym. Absolwent Wyższej Szkoły Muzycznej w Katowicach na wydziale jazzu.

 Od 1982-1987  członek orkiestry rozrywkowej polskiega Radia i TV. Ma w dorobku udział w festiwalach w Zielonej Górze, Opolu i w Sopocie. W latach 1985-2008 zwiedził prawie całą kule ziemską, grając na luksusowych statkach pasażerskich. Od 2009 roku związany z orkiestrą Big Silesian Band. Współpracował z artystami uznanej rangi polskiej sceny rozrywkowej takimi jak; Zbigniew  Wodecki, Ewa Bem, Krzysztof  Kiljiański, Rudi Schuberth, Grażyna Łobaszewska, Ewa Uryga, Andrzej Dąbrowski , Alicja Majewska, Krzysztof Krawczyk, Krystyna Prońko.

Granie na perkusji to nie tylko jego praca, ale przede wszystkim pasja i zamiłowanie! Rhumby, cha-che i skomplikowane podziały jazzowe potrafi wystukać nawet na talerzach, siedząc przy stole. Wirtuoz perkusji i profesjonalista w każdym calu, niezastąpiony na każdej uroczystości.